Matala Dimitris Resort

Снимки

Хотел Matala Dimitris Resort, Гърция

  • ★★
  • Matala Main Road, Matala, Гърция

Опции за резервация

Цена от:
Цена до:

Описание

Хотел Димитрис Ризорт (бивш хотел Димитрис Вила) се намира в Матала, в южната част на остров Крит. Хотел Димитрис Ризорт се състои от 20 стаи, които ви предлагат комфорта, от който се нуждаете, за да прекарате незабравима почивка в Матала.

Нашите 13 стаи са разположени в първата сграда на нашия комплекс, точно срещу басейна. Те са оборудвани със самостоятелна баня, балкон или тераса, климатик, централно отопление, хладилник, сателитна телевизия и сейф. 7-те стаи във втората сграда на хотел Dimitris Resort са оборудвани със самостоятелна баня, климатик, хладилник и балкон.

Двата басейна (единият за възрастни и единият за деца) са отворени от 1 май до 31 октомври (през април и двата басейна са затворени), както и голямата тераса с шезлонги и чадъри край басейна, са безплатни за нашите гости.

Безплатен Wi-Fi е наличен в целия хотел.

До басейна ще намерите нашия хотелски ресторант, заобиколен от впечатляваща градина с красиви цветя и приятна атмосфера. Можете да се насладите на закуска или вкусна критска храна!

Менюто за вечеря в нашия ресторант е базирано на критска, както и на средиземноморска кухня. За нашите ястия използваме само местни продукти.

Красивият пясъчен плаж с кристално чистото, дълбоко синьо море, съчетан с изкуствените малки пещери, издълбани в скалите, е това, което придава на плажа Матала неговата уникална красота. Плажът се намира само на 200 метра от нашия комплекс.

Думата „филоксения“ (гръцка дума за гостоприемство) е високо ценена в нашия език, тъй като винаги е била културно наследство и една от най-ценните добродетели, които сме наследили от нашите древни гръцки предци и критската култура.

Предлагаме го щедро на нашите гости, докато отсядат в стаите ни.

Барбекю вечер

Веднъж седмично в хотел „Димитрис Ризорт“ организираме барбекю вечер за всички наши гости. По време на събитието предлагаме печено месо, различни предястия, салати и бяло или червено вино. Месото, което приготвяме, е от нашата частна месарница в Моар.

Приятен престой в нашия хотел.

Удобства

  • Трансфер от/до летище/пристанище
  • Бар
  • Бар Ресторант
  • Шезлонги и чадъри на плажа
  • Коли и мотоциклети под наем
  • Лекар (при поискване)
  • Паркинг зона
  • Бар при басейна
  • Снек-бар при басейна
  • Шезлонги и чадъри за басейна
  • Ресторант
  • сейф
  • Сателитна телевизия
  • Плувен басейн
  • Детски басейн
  • Wi-Fi интернет достъп