Предложението не е активно.
Специална last minute оферта за ограничен брой помещения до изчерпване на промоционалните места.
Програма
-
Ден 1
Среща на Терминал 2, летище София. Директен полет до Дубай. Кацане на Летището. Трансфер до хотела. Продължителност на трансфер - около 1 час. Настаняване. Нощувка.
-
Ден 2
Закуска. Информационна среща с Вашия представител. Свободно време за плаж или екскурзия по желание: Посещение на The View at the Palm. Свободно време. Нощувка.
-
Ден 3
Закуска. Свободно време за плаж или екскурзия по желание: Целодневна екскурзия на Дубай със спирка за снимки в местността „The Point”, посещение на Малката Венеция на Дубай - Medinat Jumeirah, посещение на най-новата атракция на Дубай - The Frame “Рамката“ с вкл. входна такса и екскурзоводско обслужване на български език. Свободно време за обяд в областта на Al Seef. Плаване по каналите с т. нар. лодка „Abra“. Посещение на пазара за злато и златни бижута - Gold Souq, както и пазара за подправки - Spice Soup.
-
Ден 4
Закуска. Свободно време за плаж или екскурзии по желание: Посещение на Дубай Сафари Парк. Вечерен круиз Dubai Marina - Арабски кораб галера с вечеря. Връщане в хотела. Свободно време. Нощувка.
-
Ден 5
Закуска. Свободно време за плаж и забавления или по желание: Целодневна тур на Абу Даби с включено посещение на Джамията Шейх Зайед, традиционното пустинно селище Heritage Village и президентския дворец Qasr Al Watan. Връщане в хотела. Свободно време. Нощувка.
-
Ден 6
Закуска. Свободно време за плаж и забавления или по желание полудневна екскурзия: Полудневен тур до Sharjah с посещение на Музея на Ислямската цивилизация, както и острова Noor Islind. Посещение на атракционен парк Global Village. Връщане в хотела. Свободно време. Нощувка.
-
Ден 7
Закуска. Свободно време за плаж и забавления или по желание:Посещение на Градината на чудесата - Dubai Miracle Garden и на Градината на Пеперудите - Butterfly Garden. Сафари с джипове в пустинята. Прибиране в хотела. Нощувка.
-
Ден 8
Закуска. Освобождаване на хотела. Посещение на Dubai Mall Aquarium и Бурдж Халифа. Трансфер до летището и полет до България. Кацане на летище София, Терминал 2.
Допълнителни услуги и екскурзии
Обзорен тур на Дубай
Пълна информация » |
|
The View at the Palm
Пълна информация » |
|
Вечерен Круиз с Арабска Галера
Пълна информация » |
|
Целодневна обиколка на Абу Даби
Пълна информация » |
|
Посещение на Аквариума в Дубай Мол
Пълна информация » |
|
Сафари в Арабската Пустиня
Пълна информация » |
|
Global Village
Пълна информация » |
|
Градината на чудесата и Градината на Пеперудите
Пълна информация » |
|
Музей на Бъдещето
Пълна информация » |
|
Посещение на Бурж Халифа и Танцуващите Фонтани
Пълна информация » |